Nemoc - noční pomočování u dětí

U dětí, kterým je více jak 3 roky považujeme pomočování v noci za nemoc.

 Příčina: tato nemoc má příčinu jak ve slabosti a nedostatečnosti energie ledvin, tak i ve slabosti a v malé pevnosti energie močového měchýře.

 Spousta dětí je léčena na psychiatrických ambulancích pro tuto poruchu močení, berou organismus zatěžující léky na spaní a zklidnění. Přitom jen velmi malé procento takto léčených má šanci na zlepšení stavu.

 Velmi dobré výsledky v léčení této nemoci mi dávají zapravdu. Energetické oslabení okruhu ledviny, chlad, strach. To jsou příčiny, s kterými je třeba pracovat.

 Distribuce vody, regulace vody je funkcí ledvin. Ovládání a vyměšování vody ej funkcí močového měchýře. Ten kontroluje močení.
 

 Pokud bude dítě brát medikamenty v 5 nebo 7 letech, zanedbá se porucha ledvin, močového měchýře, a po několika letech se původně energetické oslabení projeví již i v orgánovém postižení ve formě zánětlivého postižení s laboratorními či rtg změnami.

 Léčba:

 V léčbě se zaměříme na posilnění ledvin – akupresura bodu ledvin a močového měchýře 3 krát denně, silnou masáží ve směru hod. ručiček po dobu až jedné minuty.

 • Mentálním cvičením se budou zabývat rodiče postižených dětí. Je třeba, aby min. 2 krát denně vyfoukali dětem z ledvin strach, chlad ve formě chladné páry a pak i z močového měchýře. Po tomto odstranění musí zase vícekrát vdechnout teplou, čistou energii do ledvin a posilnit je tak.
 • - Fytoterapie – doporučuji střídavě jeden čtvrtlitr čaje denně ze smilu písečného a druhý den zlatobýlu obecného opět vařit 15 minut ve varném skle na mírném ohni.


Bod močového měchýře


Bod ledvin

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím

© 2002 - 2024 oberon-medicina.cz

vytvořilo Weboo.eu