Nemoc - impotence

Pokud je narušena celková energie z určitých příčin mužského těla, dochází k narušení jeho pevnosti, qi je poškozena a dochází k poruše erekce.

 Jaké jsou příčiny tohoto narušení?:

A/ impotence může být způsobená soustavným působením emoce, která poškozuje v své nadměrnosti ledviny a touto emocí je strach. U můžu, kteří od dětství a od školky mají tendenci na každou životní změnu reagovat strachem, dochází k poškození harmonie qi ledvin. Tato emoce tento orgán zodpovědný za správnou funkci pohlavních orgánů výrazně celkově oslabuje.

B/ nadměrným a bouřlivým sexuálním způsobem života hlavně v mladším období si silně poraňujeme a vyčerpáváme energii ledvin, je to sexuální nezdrženlivost, jež se nám později projeví touto poruchou.

C/ další příčinou impotence bývá velmi často především u introvertů, lidí, kteří velmi přemýšlí a málo komunikují, poranění energie sleziny a srdce. Poranění velkým zatížením mysli. Jsou to lidé nadměrně psychicky zatížení.

Léčba:

 je nutné, aby byla vedená právě do té skupiny postižení, ve které se každý pozná.

 • Akupresurou si ošetříme bod ledvin na pravé i levé dolní končetině, za vnitřním kotníkem 3 krát denně po dobu cca 2 minut, silnější působení na bod je velmi vhodné.
 • Mentálním cvičením si denně při volnější chvilce doma či zaměstnání z obou ledvin uložených v bedrech vydýcháme černou energii strachu, je to jako bychom si každým výdechem vyfoukli černý dým z komínů, ze dvou komínů. Jedná se o několik výdechů aspoň 3 krát denně/ 10-20 výdechů vedených do prostoru /.
 • Fototerapie – 1 krát denně 15 minuto ve varném skle povařit na mírném ohni 1 polévkovou lžíci zlatobýlu, nebo březového listí.

  Předpokladem výrazného posílení energie ledvin a pohlavní svěžesti, odstranění této nemoci je u dalších dvou bodů, mimo výše doporučené, aby byla zachována pohlavní zdrženlivost a posílena správná výchova mládeže. Není dobré, aby pohlavní styk byl brán na úroveň soutěživého sportu. Tak, jak je nám v naší západní civilizaci kolikrát předkládáno. Šetřeme si svou sílu, nevyčerpávejme ji zbytečně, byla nám svěřena, ať již vrozenou či získanou formou. Máme za ni zodpovědnost.

 Frekvence styku je u této východní nauky výrazně nižší. Pro zajímavost: Tradiční čínská medicína doporučuje v zimních měsících, kdy na naše ledviny útočí škodlivá energie chladu a ty tomto zatížení musí odolávat, mít styk 1-2 krát za měsíc. Na jaře, době jater, zeleně a pučení přírody, doporučuje 2 – 3 krát za měsíc. V létě, v době nejvyšší roční aktivity horka, zvyšuje styk na 1 krát týdně a na podzim jsme zpět na úrovni jara.


Bod ledvin

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím

© 2002 - 2024 oberon-medicina.cz

vytvořilo Weboo.eu