Nemoc - bolest při menstruaci

 Velmi často navštěvují pohotovostní ambulance dívky a mladé ženy, protože jejich velkým problémem zdravotním je silná bolest před menstruací, během ní a po ní.

 Příčina tkví u většiny postižených v přítomnosti jedné ze škodlivin v organismu a tou je chlad.

 • Toto škodlivá energie proniká do povrchních struktur a drah od útlého mládí především vinou špatného dohledu rodičů. Ti se v zimě soustředí především na krytí horních partií těla. Děti jsou zabalené do čepic, šálů, bund… Ale malá pozornost se věnuje právě dolním končetinám. Zde je velký nedostatek obutí, jeho kvalitě. Studené a vlhké nohy, mokré, zpocené ponožky. Chlad pak velmi snáze proniká do těla. Usazuje se především v močovém měchýři a děloze s vaječníky, vejcovody. V době dospívání pak působí právě tyto bolesti. Jsou projevem blokády energie a krve v podbříšku, děloze.

Léčba:

Z uvedeného se dá odvodit i odpovídající léčba.

 • Akupresurou si silnou masáží v bodě močového měchýře, ledvin budeme odstraňovat chlad z drah a orgánu.
 • Mentální cvičení – 3 krát denně budeme vydechovat studenou energii ve formě chladné páry z mrazáku z podbříšku do prostoru ven, soustředíme se na dělohu a pravý a levý vaječník
 • Byliny si připravíme podle výše uvedených zásad, a to buď zlatobýl, nebo čaj z březového listí
 • A nakonec doporučuji silně prohřát nohy večerní horkou koupelí ve vaně či lavoru

 Ale zase platí prevence, rodiče, nezanedbávejte ji. Dbejte na teplou obuv, kvalitní ponožky, sající dobře pot.


Bod močového měchýře


Bod ledvin

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím

© 2002 - 2024 oberon-medicina.cz

vytvořilo Weboo.eu