Zánět žaludku

Ve společnosti svého manžela, který ji přivezl jako akutní případ bez čekání, mi do ordinace přišla 42letá žena, znamení Raka. Týden jí bolí břicho, vyšetření na gastroskopii bylo negativní a potíže ji trvají. Tlak a bolest v nadbřišku, pocit nevolnosti, únava, knedlík v krku a červené skvrny na kůži v místě štítné žlázy.

Při mém vyšetření jsem zjistil tzv. horkost v oblasti přechodu z žaludku do dvanácterníku v místě, kde ústí vývod ze žlučníku a slinivky. Toto místo bylo v křeči a napětí. Proč? Paní je Rak, který má rád vše v životě utříděné a zorganizované. V poslední době se jí to nedaří. Vstoupily do ní hlubší myšlenky a napětí z budoucnosti - nemají děti. A protože její komunikace s manželem nebyla na určité výši, tak ji její slezina, slinivka a žaludek z této horkosti potlačených myšlenek vyvolaly onu křeč. Pocit knedlíku v hrdle, červené fleky na hrudi, dutiny s hleny - to vše známka horkosti v dráze žaludku, která těmito místy prochází až do hlavy.

Je třeba, aby Rak uvolnil tento myšlenkový kolotoč, získal nadhled nad zbytečným zatěžováním sleziny myšlenkami. Věřím, že na kontrolu přijde zlepšena. Kromě pohovoru a požehnán bude pít bylinné směsi. Ty mají za úkol vypustit přebytek horka z daného místa a mírně jej ochladit. Pak všechny vyjmenované příznaky odejdou. Takže pro hodně až moc zbytečně přemýšlející znamení Raka, Štíra a Ryby mám vzkaz - neřešte neustále to, co nemusíte. Ulevíte tím slezině a celému trávení.

Máte podobné problémy? Kontaktujte mne prostřednictvím formuláře vpravo nebo se objednejte telefonicky!

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím

© 2002 - 2024 oberon-medicina.cz

vytvořilo Weboo.eu