Návštěvy ordinace v podzimním nečasu

Dnes je pravý podzimní den. Po ranní dopravní zácpě na dálnici, ranním espressu a novinovém zpravodajství mě čeká třicet pacientů. Mám toho celkem hodně, přičemž s každým musím probrat příčinu potíží, jejich začátek, vznik, všechna psychická postižení a jejich důsledky na současném zdravotním stavu.

Jako první přišel sedmadvacetiletý muž ve znamení Býka. Úspěšný podnikatel ve službách, dobře zajištěný. Je vyčerpaný, unavená a na nic nemá čas, dokonce ani na sebe. Jedná se o slabost jaterní energie. Je v nedostatku na základě potlačování hněvu a vztahu. Nemá dostatečnou fyzickou aktivitu, která by vyrovnala psychickou zátěž. Mladý, trochu sebestředný Býk touží po majetku a zajištění, nicméně takový životní styl ho válcuje. Hledá smysl svého bytí. Filosofuje. V tomto stavu mu nedoporučuji dělat žádná rozhodnutí.

Játra a žlučník musí být silné orgány, protože ony udávají správný okamžik ke správnému rozhodnutí. Pokud tyto orgány nejsou v harmonii, všechna rozhodnutí jsou předčasná a ukvapená, případně pozdní a opožděná. Dal jsem mu speciální bylinné směsi na výživu a ochlazení jater, které mu vyživí i vnitřní krev a zlepší stav očí, které mu slábnou. V neposlední řadě zlepší stav šlach, které ho bolí.

Za tímto mladým mužem vešel do ordinace manželský pár. Utrápená manželka a slabý muž, na první pohled unavený a dušný s těžkým dýcháním. Udělal se mu nádorový útvar pod kůží a dle lékařů se jedná o zhoubný nádor. Podstoupil ozařování a stav se mu vrací. Lékaři mu navrhli chemoterapii. Podle mého vyšetření se jedná o ložisko v plicích oboustranně s přítomností zánětu z takzvaného horka, které vzniklo z obrovské úzkosti. Nikoliv z nemoci.

Na otázku, s kým má problém, mi odpoví, že se synem. Dlouhou dobu spolu nemluví, dělá něco, co on nemůže přijmout. Bohužel, z mého měření mi vychází, že má 90% vnitřní agresi, potlačenou. A právě tato agrese ho ničí. Vede ho spíše někde jinde než ku zdraví. Na chemoterapii měl jít následující týden, a proto jsem vybral protizánětlivé směsi k ochlazení a zklidnění plic. Chemoterapii jsem doporučil posunout alespoň o týden, aby se zánět a kondice upravila. Doufám, že pochopil, že odpuštění a přijetí syna i s jeho chybami mu pomůže i zdravotně. Bylo by dobré změnit své priority a žebříček hodnot. 

Máte podobné problémy? Kontaktujte mne prostřednictvím formuláře vpravo nebo se objednejte telefonicky!

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím

© 2002 - 2024 oberon-medicina.cz

vytvořilo Weboo.eu