Příklady z praxe

60-ti létá žena ve znamení Vodnáře

60-ti létá žena ve znamení Vodnáře má přibližně 4 měsíce bolest pravého zápěstí a palce pravé ruky.

Prošla si neurologií, ortopedií i fyzioterapií a to vše bez výraznějšího efektu. Při vyšetření nacházím disharmonii v oblasti meridiánu pravé dráhy žlučníku v oblasti pravého šíjového svalu. Ta způsobuje dlouhodobou křeč, spasmus tohoto svalu a sekundárně poškozuje celý pravý ramenní pletenec i nervový svazek jdoucí do ruky. Pravá strana těla jde z mého pohledu vždy za mužským principem. Příčinou tedy je "nestrávený" konflikt s mužem, který si v sobě žena nese. Přicházíme na to, že potíže začaly po konfliktu se sousedem, který ji způsobil nepříjemnost. Je potřeba, aby situaci přijala, nechala odejít, odpustila...

Svobodná žena z Ostravska

26-ti létá, svobodná žena z Ostravska přichází na vyšetření a léčbu pro dlouhotrvající bolesti hlavy.

Bolest je nejsilnější v oblasti spánků, tedy v meridiánu žlučníku, který je drážděný emocí vzteku. Dále v oblasti čela a temene, což je bolest vycházející z meridiánu močového měchýře a ledvin. Tyto dva orgány reagují patologicky na dlouhodobý strach z budoucnosti, životní nejistoty. Potíže jí začaly v období, kdy ve 4.ročníku studia medicíny neudělala zkoušky a musela ze studií odejít. Odsud prameni vztek, hněv a strach z budoucnosti. Potíže ustoupí, pokud tuto minulost dá pryč, přijme ji jako osudem danou a odpustí si. Bude zároveň užívat bylinné směsi na odstranění horkosti ze žlučníku a byliny na posílení ledvin.

Pacientka ve znamení Panny

pacientka ve znamení Panny, 48 let, půl roku trvající trávicí potíže: při vyšetřeni dle plusu a vzhledu povlaku jazyka je zjištěna slabost žaludeční energie a horkost v oblasti slepého střeva.

Dle slovní anamnézy a dotazů je příčinou neschopnost přijmout budoucí nevěstu svého syna ve znamení Štíra.Tato skutečnost jí leží v žaludku a nemůže ji strávit. Úzkost o syna jí oslabuje pozici slepého střeva a vytváří zde horkost, která se projevuje plynatostí a společně se slabou natravovací funkcí žaludku způsobuje výraznější křeče a bolesti celého břicha. Efektivní léčba spočívá v přijetí osudu a nevěsty, puštění syna a použití bylinných směsí.

Máte podobné problémy? Kontaktujte mne prostřednictvím formuláře vpravo nebo se objednejte telefonicky!

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím

© 2002 - 2024 oberon-medicina.cz

vytvořilo Weboo.eu