Covid a omikron

Nová chřipka mezi námi: přírodní cesta k očistě

aneb

jak odstranit pozůstatky těchto virů, opravit způsobené škody a vrátit původní zdraví

Poslední dobou přichází do mé ordinace stále více pacientů s přetrvávajícími zdravotními problémy v důsledku prodělání virového onemocnění covid nebo omikron.

Covid

Primárně postihuje plíce, poškozuje jejich parenchym, projevuje se dušností a ztrátou čichu. Dále tuhostí, těžkostí, mírnými otoky končetin, drobnými trombózami a sraženinami, neboť plíce ovlivňují žilní oběh v těle...

Omikron

Napadá dle mé diagnostiky tkáň ledvin a způsobuje škrábání, bolestí v krku, oblasti bederní krajiny a zimnici. Tato mutace covidu o sobě dala poprvé vědět přibližně před rokem, konkrétně se netestuje a proto někdy zapříčiní pozitivní výsledek testu na covid.

Řešení

Pokud jste měli chřipku, cítíte se stále unavení, slabí a bolí Vás celé tělo, doporučuji užívat bylinný preparát, který je přímo určený k odstranění těchto virových ložisek a tak i nežádoucích projevů.

Výhody

Cena tří balení odpovídající měsíční kůře dostačující k výraznému zlepšení stavu vyjde na 1900 Kč i s poštovným. Podle publikované studie se jím ve Wu-chanu, Číně vyléčilo přibližně 80% nakažených. Podává se orálně, je v tekuté formě uložená v ampulích. Je vhodný pro všechny věkové kategorie a kombinovatelný s léčbou západní medicíny, tedy antibiotiky i antivirotiky.

Objednávka

Více informací Vám rádi sdělíme na čísle: 607793648, zasíláme na dobírku. Mějte se hezky, MUDr. Josef Maček

Máte podobné problémy? Kontaktujte mne prostřednictvím formuláře vpravo nebo se objednejte telefonicky!

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím

© 2002 - 2024 oberon-medicina.cz

vytvořilo Weboo.eu