Ledviny z pohledu čínské medicíny

Když se rozhlédnu při popíjení šálku espresa na kolemsedící, vidím do jejich vnitřku, světa jejich emocí, zranění. Často se mě ptají, zda jsem viděl někoho úplně zdravého.

Ne, neviděl...

Paní, která sedí se svým manželem vedle u stolku, neustále řeší budoucnost svých dětí. Tato budoucnost, která se neustále roní v myšlenkách v její mysli, jí hodně ubírá energii ledvin. Její pravá ledvina je slabá, je tam strach o své děti.

Pacienti namítají často, že je normální mít obavy o své děti. O jejich život, výchovu, vzdělání, práci, osud. Ano, to je normální, ale pouze tehdy, pokud je to v úrovní tzv. fyziologické křivky, amplitudy, vlnovky. To znamená, že pokud je nadměrný dlouhodobě a vybočuje z této křivky směrem nahoru, tak se stává patologickým strachem. Ten svírá a oslabuje energii ledvin. Tato slabost je vidět na i paní.

Černé kruhy pod očima, jemné vlasy, držení strnulé beder a těla, bílá barva kůže tváře. Do budoucna jí čekají bolesti bederní páteře, kolenou, bolesti hlavy v zátylku, únava, padání vlasů, zimomřivost, porucha plodnosti z nedozrávání vajíček, problémy s hypofunkcí štítné žlázy s nutností substituce hormony. Je zapotřebí ponížit obavy z budoucna, přijmout už svoji budoucnost s větší důvěrou, ale ne s fatalismem. Často se pachtíme za svojí budoucností a nežijeme přítomností. Stále jsme o krok vpředu, zakopáváme a nevnímáme různé životní příhody v našem životě s moudrostí.

Nemá nás to náhodou zastavit? Co nám to všechno, co se děje nyní, napovídá o naší překotnosti v budoucnosti? Nemám něco změnit, pochopit, ujasnit si, co je důležité, jaké hodnoty mám nastavené? Není to také o mé tvrdohlavosti, že si chci prosadit tzv. SVOU BUDOUCNOST na úkor své rodiny, svých dětí, ženy? Do jaké míry zde narůstá mé Já, do jaké míry se rozpíná, vytváří nesvár, nepokoj a dusí ty ostatní?

Povolte v řešení Vaší budoucnosti. Ledviny zpevní a získáte zase Vaši životní jistotu.

Máte podobné problémy? Kontaktujte mne prostřednictvím formuláře vpravo nebo se objednejte telefonicky!

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz

Rád Vám poradím

© 2002 - 2024 oberon-medicina.cz

vytvořilo Weboo.eu