Nemoc - impotence

Pokud je narušena celková energie z určitých příčin mužského těla, dochází k narušení jeho pevnosti, qi je poškozena a dochází k poruše erekce.

 Jaké jsou příčiny tohoto narušení?:

A/ impotence může být způsobená soustavným působením emoce, která poškozuje v své nadměrnosti ledviny a touto emocí je strach. U můžu, kteří od dětství a od školky mají tendenci na každou životní změnu reagovat strachem, dochází k poškození harmonie qi ledvin. Tato emoce tento orgán zodpovědný za správnou funkci pohlavních orgánů výrazně celkově oslabuje.

B/ nadměrným a bouřlivým sexuálním způsobem života hlavně v mladším období si silně poraňujeme a vyčerpáváme energii ledvin, je to sexuální nezdrženlivost, jež se nám později projeví touto poruchou.

C/ další příčinou impotence bývá velmi často především u introvertů, lidí, kteří velmi přemýšlí a málo komunikují, poranění energie sleziny a srdce. Poranění velkým zatížením mysli. Jsou to lidé nadměrně psychicky zatížení.

Léčba:

 je nutné, aby byla vedená právě do té skupiny postižení, ve které se každý pozná.

  • Akupresurou si ošetříme bod ledvin na pravé i levé dolní končetině, za vnitřním kotníkem 3 krát denně po dobu cca 2 minut, silnější působení na bod je velmi vhodné.
  • Mentálním cvičením si denně při volnější chvilce doma či zaměstnání z obou ledvin uložených v bedrech vydýcháme černou energii strachu, je to jako bychom si každým výdechem vyfoukli černý dým z komínů, ze dvou komínů. Jedná se o několik výdechů aspoň 3 krát denně/ 10-20 výdechů vedených do prostoru /.
  • Fototerapie – 1 krát denně 15 minuto ve varném skle povařit na mírném ohni 1 polévkovou lžíci zlatobýlu, nebo březového listí.

  Předpokladem výrazného posílení energie ledvin a pohlavní svěžesti, odstranění této nemoci je u dalších dvou bodů, mimo výše doporučené, aby byla zachována pohlavní zdrženlivost a posílena správná výchova mládeže. Není dobré, aby pohlavní styk byl brán na úroveň soutěživého sportu. Tak, jak je nám v naší západní civilizaci kolikrát předkládáno. Šetřeme si svou sílu, nevyčerpávejme ji zbytečně, byla nám svěřena, ať již vrozenou či získanou formou. Máme za ni zodpovědnost.

 Frekvence styku je u této východní nauky výrazně nižší. Pro zajímavost: Tradiční čínská medicína doporučuje v zimních měsících, kdy na naše ledviny útočí škodlivá energie chladu a ty tomto zatížení musí odolávat, mít styk 1-2 krát za měsíc. Na jaře, době jater, zeleně a pučení přírody, doporučuje 2 – 3 krát za měsíc. V létě, v době nejvyšší roční aktivity horka, zvyšuje styk na 1 krát týdně a na podzim jsme zpět na úrovni jara.

bod ledvin min
Bod ledvin