• Slide Yu Garden

Výběr z léčených nemocí

Zde Vám nabízím výběr z nemocí, jedněch z mnoha, které ve svých ordinacích léčím, a se kterými mám za léta praxe velmi dobré výsledky.

čínská medicína sušené goji

Astma bronchiale

Astma (asthma) je chronickým onemocněním dýchacích cest. Vyznačuje se ztíženým dýcháním, sípáním, neustupujícím kašlem nebo dušností. Pacienti velmi často také zažívají pocity sevřeného hrudníku. Problémy se objevují převážně v noci, případně při zvýšené fyzické aktivitě či pobytu v chladném prostředí. Astma může vznikat také v reakci na nejrůznější druhy alergenů jako prach, peří, srst nebo například vůně a pyly v jarním období.

Příčiny astmatu

Bronchiální neboli průduškové astma je onemocnění, které má genetickou dispozici po předcích. Pacienti by měli celý život dbát na to, aby nedráždili své plíce kouřením, prachem a ostrými aromatickými vůněmi. Častou příčinou je také prodělaný zápal plic v ranném dětství. Zejména pravá plíce se se záněty těžko srovnává - je náchylnější na horkost, která se v ní právě po prodělaném zánětu může usadit a následně tak způsobovat potíže. 

Jak léčím astma bronchiale?

Tradiční čínská medicína tyto problémy řeší podáním bylin, které již zmíněnou horkost vyloučí a posílí plicní energii. Dušnost po krátkém čase mizí. Pacienti si nemusí aplikovat aerosoly, dopřejí si klidný spánek a postupně vymizí i expektorace. 

Velký význam pro volnost plicní energie má zajištění toho, aby nedošlo k oslabení emocí úzkosti. Právě úzkost silně oslabuje plicní energii, která ve své slabosti není schopná odolávat. Při léčbě v čínské medicíně dochází k uvolnění hrudní páteře ve výši čtvrtého a pátého obratle, kde jsou velmi často umístěny obratlové bloky. 
 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz